Dobrý den, paní Hejnicová,
 
za mne program After school, resp. obecně programy v klubu Tykadýlko, jsou perfektní projekty! Kurzy navštěvují obě mé děti, ten starší již třetím rokem. K používání anglického jazyka přijdou nenásilnou formou, což se již tento rok projevilo na naší zahraniční dovolené. Investice do vzdělání! Velká spojenost!
 
Zdravím, Erika Vorasická

Dobrý den vážení!

 Mockrát Vám  děkujeme za krásné fotografie. Doma se děti neradi fotografují a vyfotili jste velmi dobře každé dítě .

Velmi rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování všem vedoucím dětského letního  příměstského tábora SUPERHEROES, který se moc vyvedl , vše si děti skvěle užili!

Super, náš syn Edvard byl dvakrát na táboře a vždycky to bylo skvělé.

Největší radostí pro Edvarda bylo získání diplomu s Hulkem. Mockrát Vám všem děkujeme !

Těšíme se  na další tábor 2020 a na nejdůležitější dovednosti anglického jazyka !

Děkujeme za empatický přístup k  dětem .

S úctou, rodina Beysher

 

Jsem za možnost chodit do Tykadýlka vděčná, myslím, že to Adamovi v rozvoji angličtiny znatelně pomohlo.

K.H.

                                           

Milé dámy v Tykadýlku,
ráda bych vám poděkovala, když se k tomu naskytla příležitost.
Lucka dneska dostala výsledky anglické Olympiády, které se zúčastnila a měla nejlepší výsledky ve třídě a byla 2. nejlepší v celém  4. ročníku (hned po synovi paní učitelky na angličtinu). Především je to zásluha vás všech současných i minulých lektorů v Tykadýlku za posledních skoro 7 let. 

M.B.

    

Vážená Terezo,

musím Vám sklonit neskonalou úctu a díky, za milé přijetí do nekonečných lekcí cizích jazyků Mortimer Club, Tykadýlko Brandýs nad Labem. Je pravdou, že jsem váhala a odsouvala první návštěvu týkající se mé dcery, neboť jsem neustále přepočítávala platbu vloženou do Mortimer Club na věci, které bych si za ně koupila. Při našem prvním setkání jsem nevyšla z úžasu, jakým stylem jste nás obě vtáhla a dala nám více jak hodinu ze svého volného času, k prozkoumání našich znalostí. To rozhodlo. Jsem nadšená z toho jak dcera po 3 návštěvě rozjíždí řeč. Je neuvěřitelné, jak jí Váš přístup „nakopnul“, slyší ten úžasný přízvuk a výslovnost. Těší se na každou hodinu a doslova hltá výklad. Dnes vím, že je to sakra dobrý rozhodnutí, je to na celý život !!! Jste lidi na správném místě, moc Vám touto cestou děkuji. Napsala jsem skutečný pocit, jak vnímám posun ve výuce a přístup ze strany lektorů. 

Jestli je možné, vložit tyto řádky do informací pro nové studenty, udělejte to, jste vážně moc super. 

Velice děkuji za dceru Naty, jsem v úctě Brisudová 

CHCEME SE S VÁMI PODĚLIT O ZKUŠENOST JEDNOHO Z NAŠICH STUDENTŮ. MOC NÁS POTĚŠILA JEHO SLOVA.
Jako malý jsem chodil na lekce angličtiny do Clubu Týkadýlko - Mortimeru 1 rok, poté jsem jejich lekce opustil, protože zde byly samé holky a já se styděl mluvit. Jelikož je angličtina důležitá hledal jsem doučování jinde. Vystřídal jsem několik lektorů, jazykovek v Brandýse nad Labem a okolí, ale nikde mne nenaučili tolik za tak málo času, jako právě zde v Mortimeru. Proto jsem se rozhodl, že znovu začnu chodit na jejich lekce a nelituji toho, protože hodiny jsou zábavné. S rodilým mluvčím, díky kterému, mluvíme neustále anglicky, se moje jazykové dovednosti znatelně zlepšují.

 

                                                                                         Marek Jalovec

 

 

Angličtina s Mortimerem je skvělá a velmi zábavná. Do Brandýského Mortimeru chodily mé dvě dcery od tří let a byly nadšené. Výuka je bavila a každý rok si odnesly spoustu vědomostí. Paní Tereza dělá svou práci výborně a musím říci, že nám Mortimer v novém bydlišti velmi chybí. Přeji vám všem hodně úspěchů a moc spokojených klientů. Všechny vás moc zdravíme.

Romana Fousová

Do Tykadýlka chodím už druhým rokem, je to tam moc super. Když jsem nechodila do Tykadýlka, tak jsem nepromluvila anglicky ani slovo, ale po roce učení jsem si dokázala objednat už i jídlo a začala jsem rozumět Angličanům.Teď jsi s nimi dokážu docela i povídat. Ve škole se učíme jen ze sešitů a tady je to jiné, hrajeme různé anglické hry a je u toho i legrace. Jsem ráda že sem mohu chodit.

    

                                                                                                    Eliška Štillerová