English for Minis - angličtina pro mrňousky

English for Minis – tedy angličtina pro mrňousky je speciální výukový koncept pro děti od dvou do čtyř let.

Děti jsou zde zábavně a nenásilně seznamovány s angličtinou pomocí velké spousty pomůcek, her a písniček. Je to právě tento věk, v němž je dětský mozek nejvnímavější pro učení se řeči.

Pokud je dítě seznamováno s cizím jazykem pravidelně, naučí se gramatiku a přízvuk cizí řeči tak přirozeně, jako se naučí svůj rodný jazyk. Na začátku kurzu je naší hlavní prioritu porozumění řeči a vyslovení jednotlivých slov. 

Pomocí obrázkových karet a her odpovídajících věku dítěte, je slovní zásoba pomalu a návazně rozšiřována, Tak se děti brzy naučí tvořit jednoduché krátké věty, které jsou pravidelně opakovány.

K tomu, aby děti mohly angličtinu poslouchat pravidleně, Mortimer doplnil tento výukový set CD nosiči. Tak se děti naučí hovořit cizím jazykem plynule a bez přízvuku. CD nosiče jsou namluveny a nazpívány rodilými mluvčími a podporují proces učení se doma.

Kurz English for Minis obsahuje výukovou knihu, pohádkovou knihu s příběhem rytíře Mortimera, omalovánku a CD nosiče.

Po absolvování kurzu English for Minis budou děti aktivně používat na 200 slov, reagovat na základní oztázky v krátkých větách, zpívat písničky a říkat jednoduchá říkadla. Pasivní slovní slovní zásoba se blíží cca 450 slovům.

Mrňousky učíme ve skupině maximálně šesti dětí, 1x týdně po 45 minutách. Délka kurzu je flexibilní, od deseti do šestnácti měsíců, podle toho, jak děti učivo zvládnou.