Lidé v Tykadýlku

Terezie Hejnicová - majitelka Clubů Tykadýlko a franšízová partnerka Mortimer English Clubu v ČR,  lektorka

Mým cílem je propojit moje zkušennosti a odhalit dříve potřeby klienta, tak, aby odcházel přesně s tím co potřebuje. 

Vím, že je to unikátní přístup s individuálními potřeby každého jednotlivce, ale pokaždé je to výzva, která mě baví. 

Hledáte-li trvalou změnu ve vašem životě, jste u nás správně!

A  co nejlépe umím? Dokážu lidi nadchnout a vyvolat v nich chuť k tomu, aby se dokázali propojit sami se sebou, s ostatními, s výukou, odhalením svých potřeb a tím ztratili překážky jakéhokoli druhu.Umím vymyslet na základě svých zkušenností co opravdu potřebují, najít jejich překážky a navézt je, aby "makali" na jejich odstranění k dosažení jejich vizí a cílů. 

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top manažerských pozicích v hotelovém sektoru, ale hledala jsem změnu. Nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter. Dále jsem se rozvíjela a pracuji na sobě stále v oblasti systemického koučinku, psychoterapie, TCM, propojení mysli a těla, shiatsu. Po narození dítěte jsem otevřela Tykadýlko Club, kde propojuji  všechny získané zkušennosti k dosažení nejen vašich studijních výsledků. Jak pracuji? Umím díky systemickému koučinku, poradenství, TCM a konzultanství odhalit dříve co potřebujete, jak se k tomu "cíli" dostanete  a vytvořit vám opravdu individuální přístup, který mnohdy odhalí, že změna o které jste si mysleli, že je ta správná není pro vás pravá.:-) 

email: brandys@mortimer-anglictina.cz

Tel: 724 369 712

Mgr. Kateřina Lintymerová  - manager metodiky a lektorka 
Jmenuji se Kateřina Lintymerová a je mi 42 let. Jsem maminkou dvou dětí. Práce s dětmi je spojená s celým mým dosavadním životem, od hlídání dětí při studiu (studovala jsem sociální politiku a práci), práce au pair až po pozdější práci s malými dětmi - předškoláčky a mladšími školáky, ve školce i později jako lektorka angličtiny. K angličtině mám vztah od dětství, mám ráda lidi z různých zemí a to, jak nám jazyky otevírají možnosti poznávat. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě dobrodružstvím.  Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky. Také ráda pracuji s lidmi, učím se novým věcem a hledám možnosti, jak se rozvíjet a pracovat na sobě.

Klub Tykadýlko mě zaujal svou milou a přátelskou atmosférou, otevřeností, individuálním přístupem k lidem a také možností učit pomocí unikátní velmi propracované metodiky, která propojuje myšlení s pocity dětí, a která při výuce nepoužívá češtinu. 
 

Budu se těšit na setkání s Vámi. 

email: kurzy.tykadylko@gmail.com

Tel: 727 982 257

Šárka Plachá - lektorka a Office assistant

Jmenuji se Šárka Plachá a jsem lektorkou Mortimer kurzů probíhajících v Tykadýlku a after school programu na základních školách.

Tykadýlko mě zaujalo svým ojedinělým způsobem vzdělávání a přístupem lektorů k výuce a ke studentům. Lektoři vytváří výuku pro studenty zajímavější a zábavnou, lekce jsou mnohem intenzívnější, nehledě na používání pouze angličtiny ve výuce.
Právě proto jsem přijala tuto nabídku. Ve studentech během výuky probouzím zájem, vytvářím přátelskou atmosféru, tak aby se nebáli na cokoliv zeptat. Což je jeden z nejčastějších problémů na státních školách. Naučit se cizímu jazyku lze i zábavným způsobem. A mým cílem je, aby komunikovali v anglickém jazyce.

Velmi ráda vás u nás uvidím

email: tykadylkolektorka@tykadylko.cz

Tel: 777 328 570

James Stuart - lektor

Pleased to meet you! I am James-Stuart; but generally, friends just call me Stuart. Originally, I am from Edinburgh Scotland. However, I haven’t lived there for about 15 years. I have been in Prague for 3 years.

Across my career, I have worked in a range of local, national and international NGOs helping to empower people and organisations to respond positively to the pressures of modern working life and assist them in them in identifying opportunities to thrive.

Working with young people and seeing them flourish is important to me. My interests are in English as a second language, communication, personal development and meaningful learning. I like to employ innovative approaches when teaching and found that this has led to many positive learner experiences such as: confidence, communication skills and a general thirst for learning. It’s all about helping learners reach their potential, which I work towards by focusing on their interests, individual aims and goals when teaching. I have specific interest in (and expertise in) in parenting, family communications and critical thinking.

For downtime I am a writer, an avid cook (for me, friends and my two dogs)-I once wrote a recipe book for dogs - and I enjoy urban history.

My bio makes me sound so serious, but I like fun too. Fun is one of the most important - and underrated - ingredients in any successful venture. If you're not having fun, then it's probably time to call it quits and try something else.” Richard Branson.

I look forward to meeting, working with all of you, and being part of the team.

 

 

 Kelsey Gregg- lektorka

Children are my passion, and supporting their social, emotional, and academic growth is by far one of my favorite things to do. That’s why I teach! I’m from Los Angeles, California, and English is my native language. Being creative in the classroom is how I help children learn English: I incorporate my love for singing, drawing, and otherwise being innovative into lessons, and I make memorizing boring vocabulary word lists a thing of the past. My classes are upbeat and energetic, and I engage students in learning a language that will help prepare them for living and working in a world that is increasingly using English as a common language of reference.

I am excited to work at Club Tykadýlko where the staff is very supportive and kind. Here, teachers are encouraged to teach creatively so students can enjoy and be successful at learning. I look forward to working with your children and helping them to master the English language!

 

 

email: 

Tel: 

Kevin Cronin- lektor

Hello, my name is Kevin. I'm half Czech and half American; I've spent my 21 years going back and forth between Prague and Connecticut, USA. I'm a psychology major at the University of New York in Prague. Fondness of taking care of my sister 11 years my junior led me to an interest in teaching. I've always had a relatively solid command of English so I find explaining its intricacies to be second nature. For fun, I like to listen to rock music and play drums with my band. CT appealed to me for the unique opportunity it presented to teach in many different environments outside of Prague. With children and adults alike, there are varied environments to teach English in, from its most basic fundamentals to more advanced levels.

 

 

 


Kontakt

CLUB TYKADÝLKO

NAŠE POBOČKY:

BRANDÝS n/L
PRAŽSKÁ 298/59
250 01

PŘEDBOJ u Prahy
Ke Tvrzi 7
(v prostorách GOLFU Yard Resortu)
250 72

MĚŠICE
Nosticova 590
(v prostorách Centra volného času)
250 64

NERATOVICE
Školní 900
(v prostorách ZŠ M.Plesingera)
277 11tel.: 724 369 712