Lidé v Tykadýlku

Terezie Hejnicová - majitelka Clubů Tykadýlko a franšízová partnerka Mortimer English Clubu v ČR,  lektorka

Mým cílem je propojit moje zkušennosti a odhalit dříve potřeby klienta, tak, aby odcházel přesně s tím co potřebuje. 

Vím, že je to unikátní přístup s individuálními potřeby každého jednotlivce, ale pokaždé je to výzva, která mě baví. 

Hledáte-li trvalou změnu ve vašem životě, jste u nás správně!

A  co nejlépe umím? Dokážu lidi nadchnout a vyvolat v nich chuť k tomu, aby se dokázali propojit sami se sebou, s ostatními, s výukou, odhalením svých potřeb a tím ztratili překážky jakéhokoli druhu.Umím vymyslet na základě svých zkušenností co opravdu potřebují, najít jejich překážky a navézt je, aby "makali" na jejich odstranění k dosažení jejich vizí a cílů. 

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top manažerských pozicích v hotelovém sektoru, ale hledala jsem změnu. Nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter. Dále jsem se rozvíjela a pracuji na sobě stále v oblasti systemického koučinku, psychoterapie, TCM, propojení mysli a těla, shiatsu. Po narození dítěte jsem otevřela Tykadýlko Club, kde propojuji  všechny získané zkušennosti k dosažení nejen vašich studijních výsledků. Jak pracuji? Umím díky systemickému koučinku, poradenství, TCM a konzultanství odhalit dříve co potřebujete, jak se k tomu "cíli" dostanete  a vytvořit vám opravdu individuální přístup, který mnohdy odhalí, že změna o které jste si mysleli, že je ta správná není pro vás pravá.:-) 

email: brandys@mortimer-anglictina.cz

Tel: 724 369 712

Mgr. Kateřina Lintymerová  - manager metodiky a lektorka


 
Jmenuji se Kateřina Lintymerová a je mi 42 let. Jsem maminkou dvou dětí. Práce s dětmi je spojená s celým mým dosavadním životem, od hlídání dětí při studiu (studovala jsem sociální politiku a práci), práce au pair až po pozdější práci s malými dětmi - předškoláčky a mladšími školáky, ve školce i později jako lektorka angličtiny. K angličtině mám vztah od dětství, mám ráda lidi z různých zemí a to, jak nám jazyky otevírají možnosti poznávat. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě dobrodružstvím.  Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky. Také ráda pracuji s lidmi, učím se novým věcem a hledám možnosti, jak se rozvíjet a pracovat na sobě.

Klub Tykadýlko mě zaujal svou milou a přátelskou atmosférou, otevřeností, individuálním přístupem k lidem a také možností učit pomocí unikátní velmi propracované metodiky, která propojuje myšlení s pocity dětí, a která při výuce nepoužívá češtinu. 
 

Budu se těšit na setkání s Vámi. 

email: kurzy.tykadylko@gmail.com

Tel: 727 982 257

Hedvika Švagrová - lektorka

Zdravím.

K angličtině jsem měla vztah už od malička. Provází mě celý život: měla jsem skvělou paní učitelku na základce a tím to všechno začalo. Maturita nebyla žádný problém, pak jsem jela do Londýna jako au-pair, abych se naučila výslovnost a trochu se osamostatnila. A teď? Teď studuji angličtinu a psychologii na vysoké škole.

Proto si myslím, že je důležité mít kolem sebe pozitivní lidi, kteří nás motivují, ukazují nám cestu a díky kterým zvládneme i věci, které nám přišly příliš velké.

Budu se na Vás těšit na svých hodinách :)

 

 

 
Lucie Koukolová- lektorka

Jsem lektorkou angličtiny a francouzštiny. V Klubu Tykadýlko vedu Mortimer kurzy a kurzy programu After School probíhajícího na základních školách.

Cizí jazyky mě vždycky zajímaly a moc ráda cestuji. Po skončení studia jsem několik let žila a pracovala v zahraničí (Paříž, Dublin, Lucemburk). Cizí jazyk pro mě není jen souborem gramatických pravidel, ale hlavně způsobem, jak se dorozumět s ostatními, a také cestou, jak proniknout do jiných kultur a způsobů myšlení a života. Se svými studenty se proto snažím hlavně mluvit a seznamovat je s různými reáliemi a stránkami kultury v daném jazyce.

Klub Tykadýlko mě zaujal přátelskou atmosférou, která panuje jak mezi lektory, tak mezi lektory a studenty – ať už dětmi, nebo dospělými. Líbí se mi také propracovaná metodika výuky angličtiny, která zahrnuje všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé a v jejímž rámci se při výuce používá pouze angličtina – můžete si tak být jisti, že se anglicky mluvit naučíte :)