Lidé v Tykadýlku

Terezie Hejnicová - majitelka Clubů Tykadýlko a franšízová partnerka Mortimer English Clubu v ČR,  lektorka

Mým cílem je propojit moje zkušennosti a odhalit dříve potřeby klienta, tak, aby odcházel přesně s tím co potřebuje. 

Vím, že je to unikátní přístup s individuálními potřeby každého jednotlivce, ale pokaždé je to výzva, která mě baví. 

Hledáte-li trvalou změnu ve vašem životě, jste u nás správně!

A  co nejlépe umím? Dokážu lidi nadchnout a vyvolat v nich chuť k tomu, aby se dokázali propojit sami se sebou, s ostatními, s výukou, odhalením svých potřeb a tím ztratili překážky jakéhokoli druhu.Umím vymyslet na základě svých zkušenností co opravdu potřebují, najít jejich překážky a navézt je, aby "makali" na jejich odstranění k dosažení jejich vizí a cílů. 

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top manažerských pozicích v hotelovém sektoru, ale hledala jsem změnu. Nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter. Dále jsem se rozvíjela a pracuji na sobě stále v oblasti systemického koučinku, psychoterapie, TCM, propojení mysli a těla, shiatsu. Po narození dítěte jsem otevřela Tykadýlko Club, kde propojuji  všechny získané zkušennosti k dosažení nejen vašich studijních výsledků. Jak pracuji? Umím díky systemickému koučinku, poradenství, TCM a konzultanství odhalit dříve co potřebujete, jak se k tomu "cíli" dostanete  a vytvořit vám opravdu individuální přístup, který mnohdy odhalí, že změna o které jste si mysleli, že je ta správná není pro vás pravá.:-) 

email: brandys@mortimer-anglictina.cz

Tel: 724 369 712

Mgr. Kateřina Lintymerová  - manager metodiky a lektorka


 
Jmenuji se Kateřina Lintymerová a je mi 42 let. Jsem maminkou dvou dětí. Práce s dětmi je spojená s celým mým dosavadním životem, od hlídání dětí při studiu (studovala jsem sociální politiku a práci), práce au pair až po pozdější práci s malými dětmi - předškoláčky a mladšími školáky, ve školce i později jako lektorka angličtiny. K angličtině mám vztah od dětství, mám ráda lidi z různých zemí a to, jak nám jazyky otevírají možnosti poznávat. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě dobrodružstvím.  Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky. Také ráda pracuji s lidmi, učím se novým věcem a hledám možnosti, jak se rozvíjet a pracovat na sobě.

Klub Tykadýlko mě zaujal svou milou a přátelskou atmosférou, otevřeností, individuálním přístupem k lidem a také možností učit pomocí unikátní velmi propracované metodiky, která propojuje myšlení s pocity dětí, a která při výuce nepoužívá češtinu. 
 

Budu se těšit na setkání s Vámi. 

email: kurzy.tykadylko@gmail.com

Tel: 727 982 257

Šárka Plachá - lektorka a Office assistant

Jmenuji se Šárka Plachá a jsem lektorkou Mortimer kurzů probíhajících v Tykadýlku a after school programu na základních školách.

Tykadýlko mě zaujalo svým ojedinělým způsobem vzdělávání a přístupem lektorů k výuce a ke studentům. Lektoři vytváří výuku pro studenty zajímavější a zábavnou, lekce jsou mnohem intenzívnější, nehledě na používání pouze angličtiny ve výuce.
Právě proto jsem přijala tuto nabídku. Ve studentech během výuky probouzím zájem, vytvářím přátelskou atmosféru, tak aby se nebáli na cokoliv zeptat. Což je jeden z nejčastějších problémů na státních školách. Naučit se cizímu jazyku lze i zábavným způsobem. A mým cílem je, aby komunikovali v anglickém jazyce.

Velmi ráda vás u nás uvidím

email: tykadylkolektorka@tykadylko.cz

Tel: 602 548 273

Hedvika Švagrová - lektorka

Zdravím.

K angličtině jsem měla vztah už od malička. Provází mě celý život: měla jsem skvělou paní učitelku na základce a tím to všechno začalo. Maturita nebyla žádný problém, pak jsem jela do Londýna jako au-pair, abych se naučila výslovnost a trochu se osamostatnila. A teď? Teď studuji angličtinu a psychologii na vysoké škole.

Proto si myslím, že je důležité mít kolem sebe pozitivní lidi, kteří nás motivují, ukazují nám cestu a díky kterým zvládneme i věci, které nám přišly příliš velké.

Budu se na Vás těšit na svých hodinách :)

 

 

 Kelsey Gregg- lektorka

Children are my passion, and supporting their social, emotional, and academic growth is by far one of my favourite things to do. That’s why I teach! I’m from Los Angeles, California, and English is my native language. Being creative in the classroom is how I help children learn English: I incorporate my love for singing, drawing, and otherwise being innovative into lessons, and I make memorizing boring vocabulary word lists a thing of the past. My classes are upbeat and energetic, and I engage students in learning a language that will help prepare them for a living and working in a world that is increasingly using English as a common language of reference.

I am excited to work at Club Tykadýlko where the staff is very supportive and kind. Here, teachers are encouraged to teach creatively so students can enjoy and be successful at learning. I look forward to working with your children and helping them to master the English language!

Lucie Koukolová- lektorka

Jsem lektorkou angličtiny a francouzštiny. V Klubu Tykadýlko vedu Mortimer kurzy a kurzy programu After School probíhajícího na základních školách.

Cizí jazyky mě vždycky zajímaly a moc ráda cestuji. Po skončení studia jsem několik let žila a pracovala v zahraničí (Paříž, Dublin, Lucemburk). Cizí jazyk pro mě není jen souborem gramatických pravidel, ale hlavně způsobem, jak se dorozumět s ostatními, a také cestou, jak proniknout do jiných kultur a způsobů myšlení a života. Se svými studenty se proto snažím hlavně mluvit a seznamovat je s různými reáliemi a stránkami kultury v daném jazyce.

Klub Tykadýlko mě zaujal přátelskou atmosférou, která panuje jak mezi lektory, tak mezi lektory a studenty – ať už dětmi, nebo dospělými. Líbí se mi také propracovaná metodika výuky angličtiny, která zahrnuje všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé a v jejímž rámci se při výuce používá pouze angličtina – můžete si tak být jisti, že se anglicky mluvit naučíte :)