Lidé v Tykadýlku

Terezie Hejnicová - majitelka Clubů Tykadýlko a franšízová partnerka Mortimer English Clubu v ČR,  lektorka

Mým cílem je propojit moje zkušennosti a odhalit dříve potřeby klienta, tak, aby odcházel přesně s tím co potřebuje. 

Vím, že je to unikátní přístup s individuálními potřeby každého jednotlivce, ale pokaždé je to výzva, která mě baví. 

Hledáte-li trvalou změnu ve vašem životě, jste u nás správně!

A  co nejlépe umím? Dokážu lidi nadchnout a vyvolat v nich chuť k tomu, aby se dokázali propojit sami se sebou, s ostatními, s výukou, odhalením svých potřeb a tím ztratili překážky jakéhokoli druhu.Umím vymyslet na základě svých zkušenností co opravdu potřebují, najít jejich překážky a navézt je, aby "makali" na jejich odstranění k dosažení jejich vizí a cílů. 

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top manažerských pozicích v hotelovém sektoru, ale hledala jsem změnu. Nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter. Dále jsem se rozvíjela a pracuji na sobě stále v oblasti systemického koučinku, psychoterapie, TCM, propojení mysli a těla, shiatsu. Po narození dítěte jsem otevřela Tykadýlko Club, kde propojuji  všechny získané zkušennosti k dosažení nejen vašich studijních výsledků. Jak pracuji? Umím díky systemickému koučinku, poradenství, TCM a konzultanství odhalit dříve co potřebujete, jak se k tomu "cíli" dostanete  a vytvořit vám opravdu individuální přístup, který mnohdy odhalí, že změna o které jste si mysleli, že je ta správná není pro vás pravá.:-) 

email: brandys@mortimer-anglictina.cz

Tel: 724 369 712

Mgr. Kateřina Lintymerová  - manager metodiky a lektorka


 
Jmenuji se Kateřina Lintymerová a je mi 42 let. Jsem maminkou dvou dětí. Práce s dětmi je spojená s celým mým dosavadním životem, od hlídání dětí při studiu (studovala jsem sociální politiku a práci), práce au pair až po pozdější práci s malými dětmi - předškoláčky a mladšími školáky, ve školce i později jako lektorka angličtiny. K angličtině mám vztah od dětství, mám ráda lidi z různých zemí a to, jak nám jazyky otevírají možnosti poznávat. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě dobrodružstvím.  Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky. Také ráda pracuji s lidmi, učím se novým věcem a hledám možnosti, jak se rozvíjet a pracovat na sobě.

Klub Tykadýlko mě zaujal svou milou a přátelskou atmosférou, otevřeností, individuálním přístupem k lidem a také možností učit pomocí unikátní velmi propracované metodiky, která propojuje myšlení s pocity dětí, a která při výuce nepoužívá češtinu. 
 

Budu se těšit na setkání s Vámi. 

email: kurzy.tykadylko@gmail.com

Tel: 727 982 257

Kristýna Vávrová - lektorka 
 

Jmenuji se Kristýna Vávrová. Žila jsem 4 roky v Americe, z toho 3 roky jsem v USA studovala střední školu, kterou jsme úspěšně zakončila s Advanced Diplomem (Vyšší Americká Maturita).

S dětmi pracuji velmi ráda, a proto také vyučuji anglický jazyk a jezdecký sport. Líbí se mi systém učení anglického jazyka, který je postaven na bázi zábavného objevování tohoto krásného jazyka, který je v dnešní době velmi žádaný ve všech směrech.

Věřím a doufám, že si s dětmi budeme moc rozumět a studování angličtiny bude pro obě strany zábavné!                                            Vaše Kristýna

e-mail: tykadylkolektorka@tykadylko.cz

 

 
Alžběta Kopecká - lektorka

Jmenuji se Alžběta Kopecká, jsem lektora angličtiny a fotografka již několik let, pracovala jsem v montessori školkách, mám mnohaleté zkušenosti s výukou angličtiny.

Jsem maminkou dvou dcer, práce s dětmi mě naplňuje a baví. Ráda je fotím, komunikuji, hrajeme si, vše je kreativní a smysluplný  proces.

Klub Tykadýlko mne zaujal a přilákal hravou formou výuky angličtiny, kde pracujeme s obrazem, hrou a aktivitami, slovní zásoba tak přirozeně k dětem proudí. Otevírá jim angličtinu budováním vztahu k angličtině v jejich srdci. Odstraňuje starchy a bloky vyjádřit se, mluvit, poslouchat a nebát se rozumět i komunikovat. Individuální přístup k dítěti i skupině je základem přirozeného učení se

Mortimer systém výuky angličtiny je velmi profesionálně a krásně zpracovaný, v kolektivu Klubu Tykadýlko se cítím velmi dobře. Tím se otevírají dveře k dětem.

Moc se na Vás a Vaše děti těším. 

e-mail: lektor2@tykadylko.cz