ANGLIČTINA....UŽ VÍŠ, ŽE JI POTŘEBUJEŠ!!
KDO JSME - NAŠE CÍLE, VIZE

Název Tykadýlko se svým logem (zeměkoule s tykadýlky) vznikl jako symbol vystrčených tykadel = potřeba vědět, znát, vnímat a kde jinde než ve světě = podoba zeměkoule.

Hledáte-li výuku s návazností a jasným konceptem a tak aby vás bavila, jste u nás správně. Jedině, když vás něco baví, dostaví se pokroky.

Kvalitní a navazující výukou angličtiny vám přiblížíme okolní svět a informace, které kolem nás proudí. Svými Tykadýlky již budete vědět, znát a chápat okolní svět v cizím jazyce a dorozumíte se v něm. My vám je správně nasměrujeme a zbavíme vás jazykové překážky. S námi se angličtině naučíte a porozumíte všude na zeměkouli. Tak se nebojte a přijďte mezi nás! 

Jsem si vědoma, že klienti občas ztrácí vůli se učit a tak jsem i já započala studium na Aura škole zaměřující se na oblast systemického koučinku, terapie a psychosomatiky. Díky novým poznatků ze školy, jsem schopna si klienty "přečíst" dřív než to vzdají a jsem schopna s nimi na tom pracovat. Protože jedině tak budou mít stále motivaci a zlepší se a hlavně se nezvdají! 

Nikde jinde mít takovou péči a zájem o vás nebudete!  

My vám pomůžeme zlepšit si svůj život! 

V Brandýse nad labem jsme otevřeli naší první pobočku ANGLIČTINA Tykadýlko Club v Čechách a stali jsme se 1. franšízovým partnerem Mortimer English Clubu pro ČR. Postupně otvíráme i další pobočky v našem regionu Praha východ např. Neratovice, Měšice, Předboj u Prahy.  

Angličtina Tykadýlko Cluby fungují všechny na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky cizích jazyků a materiálů metody Mortimer.

Už víš, že ji potřebuješ!!

Náš cíl

Věříme, že kvalitní vzdělání člověka posunuje vpřed, zlepšuje jeho život a umožňuje uskutečnit jeho sny. Snažíme se zlepšovat životy mnoha lidí tím, že jim umožníme komunikovat světovým jazykem č.1. V budoucnu budeme otevírat i další pobočky našeho Clubu Tykadýlko, tak aby jste měli opravdu kvalitní vzdělání na dosah.

Naše Cluby jsou jiné, klademe velký důraz na osobní přístup, přátelskou atmosféru, nabídkou služeb uspokojíme i tu nejnáročnější klientelu.

Naše vize

Cluby Tykadýlko jsou opravdu místem kam rády chodí nejen děti a dospělí klienti. Místem, kde se potkávají různé generace a kde o vás opravdu pečují, kam nechodíte jen na lekce angličtiny, ale můžete si vybrat i jiný kroužek v rámci vzdělávání a to vše mít „pod jednou střechou“. Osobní přístup ke každému klientovi a společné aktivity, které naše Cluby pořádají pro všechny věkové kategorie budou i nadále důležitou součástí naší práce.

Jsme místem, kde naleznete jistotu, že vás opravdu naučíme mluvit anglicky pod dohledem kvalitní metody a zkušených lektorů. Jsme zárukou kvality výuky jak pro rodiče dětí, kteří si uvědomují, že čím dřív začnou děti vzdělávat tím lépe, ale pro i rodiče dětí, kteří mají již angličtinu na škole, ale uvědomují si, že jejich děti ve škole nemluví nebo jen velmi zřídka. Přeplněnost třídy v podobě 25-30 žáků ve škole se nemůže nikdy srovnat s téměř individuální výukou v max. počtu 5-8 dětí ve skupině jako je tomu u nás. Se stejnou jistotou kvality vzdělání přistupujeme i k dospělým. Stále rozvíjíme vytvořený motivační program ke studiu a sledujeme naše studenty abychom společně odstranili jejich případné studijní překážky a poskytli jim co nejvíce motivační program!a stále se bude rozvíjet. Sledujte tak naše novinky.

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou lidé hledající jiné kurzy angličtiny, než se nabízejí běžně v jazykových školách.

Pro dospělé, ale samozřejmě i děti,  známe způsob, jak je rozmluvit a to skrze ucelený program, který nám přesně určuje co, kdy a jak učit. Hry, zábava, písničky, pohyb a hlavně bez tlaku učitelů, školských osnov a známkování s jasnou strukturou metody výuky, výukovými materiály a pomůcky Mortimer English. 

Všichni naši klienti mají stejný cíl a vědí, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě. Takové vzdělávání řadíme do „sekce“ celoživotního vzdělávání.

Vyhledávají nás rodiče dětí od nejmenších až po školou povinné, manažeři, podnikatelé, zaměstnanci nebo studenti, kteří se potřebují naučit mluvit, cizímu  jazyku porozumět a umět použít v praxi. Studují u nás i lidé v důchodovém věku, kteří zůstali duchem mladí a rádi cestují nebo mají část rodiny v cizině.

Už víš, že ji potřebuješ!!