7 důvodů proč si vybrat právě nás
 

1) Rozřazovací testy

U nás si dáváme záležet, aby k chybnému zařazenístudentů nedošlo. Na základě rozřazovacího testu a krátkého rozhovoru v angličtině vám nabídneme správný kurz pro vás.

2) Metoda výuky - základní kámen úspěchu!

Metoda Mortimer vás rozmluví!! Máme své studijní materiály pro klienty, stále se inovují a zlepšují, poslechová CD k nim související s výukou a hlavně know-how jak vás rozmluvit a nebát se.

3) Nekupujte zajíce v pytli!

Vyzkoušejte si ukázkovou hodinu – u nás jsou navíc zdarma!!! Ukázková hodina vám mnohé napoví. U nás nemusíte mít obavu, že nastoupíte do kurzu, o kterém nemáte jasnou představu, jak bude probíhat.

4) Sledování výsledků viz. Studijní překážky, motivační program

Víte, jak o vás bude postaráno v průběhu kurzu? Jak budou sledovány vaše výsledky? Jak často škola kontroluje váš postup? Nechcete chodit do kurzu, kde jsou vaše výsledky ponechány napospas osudu…u nás navíc sledujeme studijní překážky a klientům nabízíme motivační program ke studiu.

5) Doplnění zameškané látky, možnost náhrady lekcí

Už se vám někdy stalo, že jste si zaplatili kurz, ale nemohli jste si zmeškané lekce nahradit? U nás nic takového nehrozí. Dokonce naši klienti mají možnost jít na lekci se stejnou látkou, pokud cítí, že by jim prospělo opakování!!!

6) Lektoři – víte kdo vás bude učit?

Dát začátečníkům rodilého mluvčího, který sice umí anglicky, ale nemůže jim nic vysvětlit, může být velká ztráta času! A také to může být hodně demotivující.

Pokud dosud nejste na úrovni pokročilých, potřebujete si budovat slovní zásobu, automatizovat tvorbu vět, a pracovat na plynulosti projevu, pak má český lektor mnohé výhody: může vám vše snadněji vysvětlit a nebude vás zbytečně válcovat spoustou výrazů, kterým nerozumíte. Jednodušší poslech rodilé angličtiny však zařaďte jako doplněk ke kurzu.

Rodilý mluvčí bude naopak vhodnější tehdy, jste-li již na pokročilé úrovni, máte širokou slovní zásobu a sami už plynule komunikujete. U nás se dozvíte, kdo vás bude učit!

7) Jaká intenzita je vhodná?

Hledejte intenzivnější jazykové kurzy - alespoň 1x týdně 90 min. Čím vyšší intenzita, tím lépe! Při vyšší intenzitě navíc výsledky uvidíte už za pár týdnů. U nás klienti v programu Mortimer navštěvují kurzy týdně na 1,5 hodinu a vzhledem k dodržování malého počtu klientů ve skupině se opravdu každý dostane ke slovu a mluvení!!

Věříme, že jsme vám tímto pomohli při rozhodování výběru správného vzdělávacího centra a zároveň vám umožnili se lépe orientovat při výběru.